Hakkımızda

Yayın dünyasında kalıcı olmayı ve sürekliliği hedefleyen şirketimiz, 1997 yılında Ankara´da kurulmuştur. Ankara´da geçen 4 yıllık yayın hayatının ardından 2001 yılında İstanbul´a taşınmıştır.

İstanbul´a geçişle birlikte yayın sektöründe büyümeyi ve kalıcı eserler ortaya çıkarmayı felsefe edinen SİS YAYINCILIK, 3 yıllık bir yapılanma ve dönüşümle birlikte 2004 yılında HEMEN KİTAP markasını yayın dünyasına kazandırmıştır.

2005 yılının ilk aylarıyla birlikte SİS YAYIN GRUBU olarak yayın sektöründe yoluna devam eden şirketimiz, yayın sayısını da hızla artırarak unutulmaz eserleri okurla buluşturmaya devam etmiştir.

Sanal mağazacılık sektöründe de altyapısını tamamlayan SİS YAYIN GRUBU, 2007 yılında tescilli markası olan internet satış mağazası www.hemenkitap.com ile ülkenin her yerinden alışveriş imkânı başlatmıştır.

Yine 2015 yılında sadece kitabevlerine hizmet veren www.toptankitap.com projesini bünyesine katmıştır. Okuyucusuna uygun fiyatlı kaliteli kitaplar ulaştırmayı amaçlayan, Türkiye genelindeki tüm kitabevleri ile yayınevlerini ortak bir platformda buluşturmaktır. www.hemenkitap.com ve www.toptankitap.com güçlü altyapıları ile SİS YAYIN GRUBU´NUN en dinamik iştirakleri konumundadır.

2017 yılında kurulan MİSİS KİTAP markası ile özellikle güncel dünya edebiyatı eserlerini, özenli çevirilerle okurlarla buluşturmaya başlamıştır.

SİS YAYIN GRUBU yayın hayatı boyunca; Türk ve Dünya klasikleri, Felsefe Klasikleri, 100 Temel Eser, polisiye- gerilim, aşk ve macera romanları, araştırma, anı ve tarih kitaplarının yanı sıra sağlık, yemek, hobi ve yaşam sanatıyla ilgili tüm kaliteli çalışmaları günümüze kadar okurlara aynı özenle sunmuştur. Yine bünyesindeki SİS PUBLISHING ile de İngilizce klasik eserleri, 5 ayrı İngilizce seviyesine göre düzenlenmiş okuma kitaplarını yayımlamıştır.

SİS YAYIN GRUBU bugün itibari ile, bünyesindeki SİS YAYINCILIK, SİS PUBLISHING, HEMEN KİTAP ve MİSİS KİTAP markalarından çıkan toplamda 500’den fazla eseri okurla buluşturmuştur. Ayrıca internet satış mağazaları ile de sanal mağazacılık sektöründe önemli bir yer edinmiştir.

Instagram
Facebook
Twitter